Конкурс "Маленька україночка"

З метою змістовного дозвілля для здобувачів освіти Палацу учнівської молоді під час осінніх канікул був проведений цікавий захід «Маленька україночка». У  ньому взяли участь  дівчатка з 7 гуртків «Солом'яне диво», «Вишиваночка»,  «Дивослово», «Малюванка +»,  «Творча майстерня», «Барвінок», «Ерідан». У конкурсі маленькі україночки розповіли про себе, потішили глядачів своїми творчими вміннями: хто танцем, віршем, а хто чарівною піснею, продемонстрували вироби виготовлені власними руками. Під час заходу дівчатка мали можливість показати свої знання і вміння у конкурсах  «Вікторина», «Український танець», «Мамина помічниця», «Конкурс художниць»,  «Ліплення вареників».

За результатами журі у конкурсі перемогла вихованка студії сучасної хореографії «Ерідан» - Медведюк Софія,  ІІ місце  -  вихованка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» Гулечко Ірина, ІІІ місце – вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Творча майстерня» Кравченко Валерія. Усі учасники були нагороджені грамотами та призами.