Пісенний конкурс «Срібні дзвіночки 2021»

12 січня у Палаці учнівської молоді імені Івана Франка» відбувся міський конкурс української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки». Організаторами були: управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка».

Цього року конкурс відбувся дистанційно. Захід проводився з метою відродження, популяризації української патріотичної, сучасної пісні, виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, розвитку їх творчих здібностей.

Хороший рівень виконавської майстерності у поєднанні з чудовим володінням голосу, індивідуальною манерою виконання продемонстрували усі учасники.

Конкурсанти змагалися у трьох вікових категоріях: молодшій (6–10 років) – 13 учасників, середній (11–14 років) – 13 учасників, старшій (15–18 років) – 5 учасників.

Основними критеріями оцінювання були чистота інтонування, майстерне володіння навичками вокального мистецтва, розкриття патріотичної тематики, емоційність виступу, підбір репертуару відповідно вікових та виконавських можливостей, сценічна культура, етика зовнішнього вигляду, якість супроводу.

За рішенням журі у молодшій віковій категорії переможцями визнано: І  місце  – ученицю ліцею імені Олени Пічілки Смаль Анастасію, ІІ місце – ученицю ліцею № 3 імені Лесі Українки Логвінову Анну-Марію, ученицю ЗЗСО № 8 Данилюк Дарію, ученицю ліцею № 13 Марчук Злату, вихованку ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» Кисляк Божену, ученицю ЗЗСО «Білинський ліцей» Зеленько Яну, ІІІ місце – ученицю ліцею № 1 Поліщук Мар’яну, ученицю ЗЗСО «Ліцей № 5» Сметюх Вікторію, ученицю ЗЗСО «Зеленський ліцей» Дзеблюк Аліну.

У середній віковій категорії перемогу здобули: І місце –  учениця ліцею № 13 Назарчук Вікторія, ІІ місце – учениця ліцею № 3 імені Лесі Українки Ткачук Злата, учениця ЗЗСО № 8 Артеменко Марія, учениця ліцею № 11 Книш Анастасія, учениця ЗЗСО «Білинський ліцей» Федосюк Надія, ІІІ місце  –  учениця ліцею № 1 Саливончик Єва, учениця ЗЗСО № 6 Велічук Дарія.

У старшій віковій категорії кращими визнані: І місце – учениця ліцею імені Олени Пчілки Остапчук Марія, ІІ місце – учениця ліцею № 3 імені Лесі Українки Давидюк Дарія, учениця ліцею № 10 Фескова Вікторія, учениця ЗЗСО «Білинський ліцей» Федосюк Анна, ІІІ місце –  вихованець ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» Панасюк Святослав.

Учасники, які отримали перші місця представлять Ковель на обласному конкурсі української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки» 27 січня 2021 року, який відбудеться дистанційно у Волинському державному центрі естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

Виступи всіх учасників можна переглянути за посиланнями:
Молодша вікова категорія
Середня вікова категорія
Старша вікова категорія

Тетяна Середюк,
директор ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка».