Канікули – це чудовий час для дітей зайнятись улюбленою справою

Канікули – це чудовий час для дітей зайнятись улюбленою справою, провести час весело і корисно.

Насичений план роботи на осінні канікули не залишив байдужим жодного вихованця ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка». Для змістовного дозвілля дітей у закладі були проведені квести «Зробімо веселку», «Українські забавлянки», «Обережно будь з вогнем». Пізнавальні бесіди «Правила безпеки під час осінніх канікул», «Чистота  -запорука здоров’я»«Ні, шкідливим звичкам!», «Вірусні захворювання та їх профілактика», диспут «Ми і наше здоров’я».

Тож на осінніх канікулах ми не нудьгували, а провели їх з користю, принесли дітям максимум задоволення й забезпечили незабутні спогади під час навчання.