Нагородження найактивніших учнів

Останні дні місяця червня внесли трішки радісних моментів у життя нашого закладу. Адже карантин так довго у нас гостює, що вже ми й не сподівалися зустрітися з нашими дорогими вихованцями та шановними батьками. Але щасливі хвилинки все-таки відбулися. Ми запросили наших самих активних учнів трьох гуртків, хоча і в різні години (бо «корона» внесла свої правила), щоб щиро подякувати їм за участь у концертах, виставках, конкурсах, фестивалях різних рівнів. Аби нагородити наших дітей Грамотами Закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» і тим самим висловити їм шану і вдячність за активну участь у житті закладу, за те що вони протягом навчального року соєю старанністю і наполегливістю здобували перемоги та зміцнювали авторитет Палацу. Грамоти отримали учні: зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Парфесюк Даринка, Мулік Катруся, Гурін Богданочка, Кальковець Валерочка, Медвідь Наталочка, Терещук Анічка,, Мельник Даринка, Тарасюк Марійка; вихованці зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово» Гулечко Іринка, Логан Яночка, Долонько Андрійко, Смичик Валерочка, Приступчук Софійка, Приступчук Георгій, Кравець Владислав, Онофрійчук Даринка, Борзовець Улянка, Сорокіна Марієчка, Хлопук Даринка, Коцурська Настуся, Іллічова Настуся, вихованці народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти»: Поліщук Мар'яночка, Маслюк Пауліночка, Кисляк Боженочка, Кисляк Артем, Ковальчук Еліночка, Ковальчука Марко, Томчук Аліночка, Фомська Вєронічка, Белінський Веніамін і Корж Анічка.

Слова найщиріщої вдячності заслуговують і педагоги, які протягом навчального року були поряд, які навчали, допомагали і всю свою любов, майстерність і вміння передавали своїм вихованцям. Це Оксана Миколаївна Цюп’яшук, «керівник гуртка-методист», керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», Руслана Валентинівна Чарнюк, керівник зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово», Світлана Зіновіївна Шиманська, «керівник гуртка-методист», керівник народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти».

Низький уклін нашим батькам, у яких такі чудові, талановиті і виховані діти, батькам, які протягом навчального року підтримують, надають різноманітну допомогу колективам, сприяють участі своїх дітей у різних фестивалях і конкурсах, які фінансують пошиття костюмів, створення фонограм та інше. Подяки були оголошені найактивнішим мамам студії естрадного співу «Нові таланти» Кликоцюк Марії Андріївні, Кисляк Наталії Володимирівні, Ковальчук Ірині Василівні, Корж Лесі Миколаївні;

гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Уласевич Галині Олександрівні, Мулік Аллі Іванівні; драматичного гуртка «Дивослово» Смичик Анні Вікторівні, Долонько Оксані Олександрівні, Боршуляк Людмилі Василівні, Онофрійчук Мар’яні Іванівні.

Були і хвилини смутку, адже кращі учні закладу стали випускниками, оволоділи програмами гуртків, склали кваліфікаційні іспити і отримали Свідоцтво про позашкільну освіту та попрощалися з нами. Це Аня Корж, учениця народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти», Андрій Долонько, Хлопук Дарина, Коцурська Анастасія, Іллічова Анастасія, вихованці зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово».

Але ми радіємо за них і впевнені, що навчання в нашому закладі і здобутий досвід знадобиться у їхньому житті. І нехай на тій стежині, яка поведе наших випускників на широку самостійну дорогу життя, ніколи не трапляється каміння, а якщо і буде, то бажаємо нашим дітям переступити його з високо піднятою головою і впевнено іти до своєї мрії!

Всім вихованцям Палацу, батькам та педагогам бажаю міцного здоров’я та гарно відпочити влітку, бо незабаром перше вересня і Палац учнівської молоді імені Івана Франка з великим нетерпінням чекає на зустріч з вами.

Тетяна Середюк,

директор ЗПО «Ковельський Палац учнівської

молоді імені Івана Франка»