Міжнародний конкурс «Україна єднає світ»

2-3 листопада у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ» під егідою Міністерства культури України. Він об'єднав таланти з різних куточків України та ряду інших держав. У творчому змаганні взяли участь вокалісти, вокальні ансамблі, хори, інструменталісти, хореографічні колективи, театри.
             Як завжди, достойно представили рідне місто Ковель талановиті вихованці Світлани Шиманської - юні вокалісти народного художнього дитячого колективу-студії естрадного співу «Нові таланти» Палацу учнівської молоді імені Івана Франка. Вони представили на розсуд поважного журі та численних глядачів естрадні пісні українських авторів.
Основною метою фестивалю-конкурсу є популяризація дитячо-молодіжної творчості, надання дітям та молоді можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомство з кращими зразками світової та національної культури і мистецтва.
              У номінації "Естрадна пісня" в різних вікових групах два перших здобули  Анни Корж та Ангеліни Кликоцюк . Перемогу у конкурсі здобув також дует у складі Артема Кисляка та Ангеліни Кликоцюк.
Друге місце - у Артема Кисляка. Божена Кисляк та Вероніка Осіпчук удостоєні третіх місць у своїх вікових категоріях.