Колектив драматичного гуртка "Дивослово" відвідав театр у Луцьку

У міжнародний день театру з ініціативи батьків зразкового художнього колективу -  драматичного гуртка "Дивослово" (керівник Руслана Чарнюк) було здійснено поїздку до Луцька.

Колектив відвідав Драматичний театр імені Тараса Шевченка, де діти та батьки мали змогу переглянути виставу на дві дії "Жила була Сироїжка", після якої актори поділилися своїм творчим досвідом і побажали дітям успіхів.

Та на цьому поїздка не завершилася. Колектив гуртка відвідали Обласний академічний ляльковий театр, в якому переглянули виставу "Про що мріють зірки". Після неї діти та їх батьки також мали змогу поспілкуватися та сфотографувалися з акторами.