Посвята в "барвінчата"

Світ танцю – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку.

Три місяці навчання мистецтву хореографії для маленьких вихованців швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, сьогодні, 4 грудня, в ЗПО “Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка” відбулося особливе свято - «Посвята в “Барвінчата”». Ми приймали в сім’ю під назвою “Барвінок” наймолодших танцюристів.

Захоплено наші вихованці спостерігали за справжнім дійством, яке підготували учасники Зразкового художнього колективу драматичного гуртка “Дивослово” (керівник Руслана Чарнюк). Їх привітала Королева хореографії Терпсіхора, а улюблені герої Маша, Ведмідь та пара Міньйонів провели з ними веселі ігри та розваги.

Зі сцени Палацу учнівської молоді до юних танцюристів звернулися керівники Народного художнього колективу ансамблю танцю “Барвінок” Любов Ризванюк, Тетяна Гулечко, Марія Солоп та Сергій Панюс. І як підтвердження посвяти – кожен з “барвінчат” отримав значок з емблемою “Барвінку” та солодкий подарунок.

Ми бажаємо вам, стати справжніми чарівниками Країни Танцю. Зростайте розумними, веселими, здоровими і дружніми на радість батькам і педагогам!