Гран-Прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Срібний Зорепад 2020"

І ще одна нагорода поповнила колекцію перемог Народного художнього колективу ансамблю танцю "Барвінок": у Всеукраїнському дистанційному фестивалі-конкурсі "Срібний Зорепад 2020", що проходив у Запорізькій області (м. Комишуваха) в номінації "Хореографія" колектив виборов Гран-Прі!

Виступ кожного учасника конкурсу був унікальний, тому перемога "Барвінку" далась не просто, адже всі конкурсанти, які брали участь у фестивалі, чудові, харизматичні та талановиті.

На розгляд жюрі було предствлено більше 500 номерів від учасників з різних куточків України-неньки. Ми можемо порадіти тому, що наші діти-барвінчата в юні роки вже такі молодці та багато чому навчились, а їх керівники продемонстрували достойну підготовку своїх вихованців. Бо що може бути краще, ніж коли діти та молодь займаються мистецтвом?

Щиро вітаємо Переможців!