Перемога "Барвінку" у фестивалі-конкурсі “Танцююча країна"

На кожного карантин вплинув по-своєму. "Барвінчат" він теж не обійшов стороною, але дав можливість краще підготуватись до участі у фестивалях і конкурсах.

03.03.2021р. в місті Рівному проводився Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Танцююча країна", в якому прийняв участь Народний художній колектив ансамбль танцю "Барвінок", що у Ковельському Палаці учнівської молоді, і був оцінений членами жюрі як "Лауреат 1 премії".

До останнього участь колективу у конкурсі була під сумнівом через складну і непередбачувану епідемічну ситуацію в країні, адже за декілька днів до цього був відмінений подібний фестиваль у Львові через те, що місто потрапило в "червону" карантинну зону. Протягом тижня ми з хвилюванням спостерігали за динамікою розповсюдження коронавірусу, але на радість дітям конкурс таки відбувся.

На цьому хвилювання не закінчились, адже, як виявилось, у складі жюрі конкурсу “Танцююча країна" були виключно професійні хореографи, які не пропустять жодної помилки. Знаючи про це, діти приклали максимум зусиль і їхні старання виправдались.

Медалі, кубки, дипломи... Крім цього #організатори фестивалю подарували дітям можливість побувати у Рівненському зоопарку, а завершити свій відпочинок у Рівному діти вирішили відвідуванням ТРЦ "Sky Up", досхочу настрибавшись на батутах.