Інформаційна презентація до Всесвітнього Дня дитини

20 листопада  - Всесвітній день дитини. Цього дня в 1989 році Генеральної Асамблеєю ООН була прийнята Конвенція ООН "Про права дитини".

Основна ідея Конвенції - найкраще забезпечення інтересів дитини, її права на виживання, розвиток, захист і активну участь у житті суспільства.

З метою ознайомлення учнів зі змістом основних статей Конвенції про права дитини у гуртку "Основи учнівського самоврядування" (керівник Посполітак Л. Д.) була створена інформаційна презентація.

Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром та людським теплом.

Права кожної людини закінчуються там, де починаються права іншої, й кожна людина повинна поважати права іншої людини.