Семінар-практикум "Національна самосвідомість як поклик часу"

В нашому закладі Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбувся семінар - практикум за темою «Національна самосвідомість як поклик часу», метою якого було систематизація знань педагогів-позашкільників щодо сучасних підходів до організації роботи з  учнями  з національно-патріотичного виховання. Про мету  та завдання  національно-патріотичного виховання учнів, сучасні   педагогічні  інноваційні  технології, форми та методи навчання  розповіла методист  Посполітак Л.Д. Ділились своїм досвідом про впровадження  національно-патріотичного виховання в практику  гуртка,  керівник гуртка-методист зразкового художнього колективу - гуртка образотворчого мистецтва “Чарівний пензлик” Цюп‘яшук О.М. Майстер – клас із виготовлення вітальної листівки «Осінній вальс» в техніці «кракле» - створення візерунку із тріщин яєчної шкарлупи з ефектом старовини, провела керівник гуртка образотворчого мистецтва «Творча майстерня» Онофрійчук Н.В.  Практичний психолог  Іванова Л.М. ознайомила присутніх з арт – терапевтичною технікою “Страхи”.