У вихорі танцю

Танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва; танець – це емоційна насолода; танець - це вірш, а кожен рух – слово; танець – це мова твоєї душі! Душі, що як квітка розкривається, коли танцюєш!

Саме такі танцювальні колективи, які зачаровують своїми танцями і знані не тільки у нашому місті, а й за його межами є у закладі позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка». Це народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок», художній керівник Відмінник освіти України, Заслужений працівник культури Любов Ризванюк, педагоги-хореографи Марія Солоп, Теяна Гулечко, Сергій Панюс та студія сучасної хореографії «Ерідан», керівник Ангеліна Гавришук.

Шкода, що карантинні обмеження не дають можливості глядачам побачити всю красу танцю вживу, а насолоджуватись ним лише в дистанційних умовах.

Саме так, нещодавно, у березні місяці відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «У вихорі танцю».  У ньому взяли участь 55 танцювальних колективів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, всього понад 1100 учасників.

Члени журі відзначили художній рівень підготовки, технічну майстерність, сценічну культуру наших вихованців. Переможцями у  номінації «Зразкові та народні колективи», у молодшій віковій категорії, за танець «Полька Устинка» стали «барвінчата»  та нагороджені грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації за зайняте І місце.

Такою ж грамотою за І місце з танцем «Дотик проміння» у номінації «Сучасний танець» у старшій віковій категорії нагороджені вихованці студії сучасної хореографії «Ерідан».

Щиро радіємо та вітаємо з черговою перемогою! Бажаємо вихованцям високих здобутків та нових перемог, а керівникам подальших звершень у професійній діяльності.

Ольга Ломінська,

заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи