День відкритих дверей 2020

13 вересня ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» зібрав мешканців міста на свято «День відкритих дверей». Дотримуючись усіх вимог карантину, захід був проведений на свіжому повітрі. Метою дійства було ближче ознайомити ковельчан із роботою гуртків, залучити діток до навчання у Палаці.
Ведуча дійства культорганізатор Петречук Богослава розповіла присутнім про гуртки та колективи, які працюють у закладі позашкільної освіти. Педагоги організували виставку робіт своїх учнів та провели для охочих майстер-класи, надавали консультації щодо гуртків.
Вихованці Народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти», керівник Світлана Шиманська, підготували цікаву концертну програму.
Запрошуємо дітей, які прагнуть розвивати та вдосконалювати свої творчі здібності на навчання до Палацу учнівської мододі.