Творчі здобутки драматичного гуртка «Дивослово»

Одним із найважливіших засобів розвитку творчої активності дитини є театральна діяльність, адже вона створює умови для спільних переживань, виявляє інтерес до органічної, природної активності дітей, підсилює образно-емоційне сприйняття мистецтва і всього навколишнього світу, сприяє інтелектуальному розвитку дитини.

Хоча  карантинні обмеження вносять свої корективи у освітній процес, але не для Зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово» (керівник Руслана Чарнюк). Протягом лютого-березня цього року педагог разом зі своїми вихованцями взяли участь у низці дистанційних Всеукраїнських конкурсах і здобули перемоги.

Зокрема:

- у відкритому конкурсі театрально-сценічного мистецтва малих форм «ЛЕТИ!» м. Харків  з виставою «Шовкова зоря» отримали диплом ІІІ ступеня;
- у всеукраїнському мистецькому конкурсі «Жінок оспівую красу» м. Херсон вихованки Яна Логан стала лауреатом 3 ступеня, а Анастасія Прокопчук - 2 ступеня;
- у всеукраїнському фестивалі-конкурсі "На струнах Кобзаревої душі" м. Нова Каховка Дейнека Ірина стала лауреатом 1 премії в середній віковій категорії, Яна Логан  - 1 премії в старшій віковій категорії. Колектив став лауреатом 1 премії за виставу « Не вмре, не загине» у номінації «Драматургія», а Руслану Валентинівну відзначили подякою за підготовку вихованців і популяризацію творчості Т.Г. Шевченка;
- у всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» м. Хмельницький Ірина Гулечко у номінації «Читці-декламатори» отримала диплом І ступеня;
- у всеукраїнському конкурсі театрального  мистецтва «МЕЛЬПОМЕНОЧКА», який організував Херсонський державний будинок художньої творчості де Анастасія Прокопчук та Ірина Гулечко стали лауреатами І премії, Яна Логан  - ІІ премії, Ірина Дейнека  - ІІІ премії.

Щиро радіємо і вітаємо керівника гуртка, вихованців та батьків з перемогами!

Ольга Ломінська,
заступник директора
з навчально-виховної та методичної роботи