Фестиваль учнівської творчості “Палац скликає друзів»

Нещодавно в Ковельському ПУМі відбувся міський фестиваль «Палац скликає друзів». До участі були запрошені голови учнівського самоврядування освітніх закладів та їх команди. Юні ковельчани презентували свої захоплення, таланти, вміння, любов до України, пошану до рідного слова, власні тематичні напрацювання.

На сцені учасники заходу цікаво й майстерно представили різні жанри мистецтва: пісенно-музичний, театральний, хореографічний, образотворчий. Під час виступів учні популяризували здоровий спосіб життя, національно-патріотичні цінності, українську культуру.
         Командну роботу показали: Олег Сметюх - президент учнівського колективу міської гімназії, Анастасія Коляда – староста школи ЗЗСО №12, Софія Мартинюк – заступник Голови Ради «Шкільного братства» ЗОШ №10, Анастасія Спицька – лідер учнівського самоврядування ЗЗСО «Ліцей №1» та Ілля Лихотоп – лідер НКВ №13.

Свої проєкти національно-патріотичної тематики реалізовували Анастасія Вдов'як – староста СШ №3, Дарина Давидюк – заступник старости СШ№3, Ангеліна Махнюк – заступник президента школи ЗЗСЗ «Ліцей №11», Мар'яна Смаль – учениця ЗЗСО «Ліцей №7», Віталій Божик – голова учнівського самоврядування ЗЗСО №8, Олександра Лавринюк - лідер ЗЗСО №9.

Результати творчих і пізнавально-виховних змагань оцінювало журі у складі: секретаря міської ради Віри Федосюк, головного спеціаліста управління освіти Лариси Жаб’юк, методиста управління освіти Жанни Колеснікової, методиста Палацу учнівської молоді Людмили Посполітак, провідного фахівця міськрайонного центру зайнятості Людмили Волчук, вчителя української мови ЗЗСО №8 Катерини Зінчук.
На високому рівні провели захід Катерина Конащук та Артем Собко – учні ЗЗСО «Ліцей №7».