Семінар «Психічне здоров’я особистості - базова компонента освітньо-виховного процесу»

21 січня 2021 року практичний психолог закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» Іванова Людмила провела для педагогів закладу психолого-педагогічний семінар «Психічне здоров’я особистості - базова компонента освітньо-виховного процесу».

У теоретичній частині Людмила Миколаївна розповіла присутнім про психічні процеси здорової людини, як вони характеризуються. Про релаксацію через рукоділля та як впливає на роботу головного мозку заняття з розвитку дрібної моторики розповіла ЗДНВМР Ольга Ломінська.

Світлана Шиманська, керівник народного художнього колективу, студії естрадного співу «Нові таланти» поділилась досвідом про музикотерапію, терапію звуком, голосовою терапією або звільнення через музичне мистецтво.

У практичній частині педагоги мали можливість опрацювати різноманітні арт-терапевтичні вправи, зокрема вправу «Алфавіт», методики самореалізації Вікторії Назаревич «Сонце – мандали» та «Горщик на голові».