"Ми діти твої, Україно"

У нашому закладі нещодавно  відбувся міський конкурс вокальних ансамблів «Ми діти твої, Україно!». Свої номери представили колективи навчальних закладів та позашкілля.

Переможцем у номінації «Народний спів» став ансамбль «Глорія» міської гімназії (керівник Олена Сметюх),

У номінації «Сучасна пісня” перше місце здобув ансамбль «Дивосвіт» СШ №3 (керівник Ольга Олексюк), друге – вокальний гурт «Любисток» НВК №11 (керівник Людмила Максимчук) та дует «Первоцвіт» міської гімназії (керівник Олена Сметюх), третє - вокальна група «Маківка» народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти» (керівник Світлана Шиманська).

Переможці конкурсу будуть представляти наше місто на обласній сцені у Луцьку.