Всеукраїнський арт-челендж до 150-річчя з дня народження Лесі Українки

На виконання планів роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів в лютому місяці дистанційно відбувся обласний етап Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки). Захід проведений з метою популяризації творчості Лесі Українки, залучення дітей та молоді до кращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи, національно-патріотичного виховання засобами українського мистецтва.

В обласному арт-челенджі взяли участь 670 учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, серед яких були і вихованці закладів освіти Ковельської об’єднаної територіальної громади: ліцею імені Олени Пчілки, ЗЗСО №6, ліцею №7, ЗЗСО №8, ліцею №10, Закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка».

В наказі управління освіти і науки від 15 лютого 2021 року № 44 «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р. в номінації «Краще чисельне художнє читання» серед колективів, які визнані переможцями за зайняте ІІ місце, відзначено вихованців зразкового драматичного гуртка «Дивослово» закладу позашкільної освіти «Ковельський палац учнівської молоді імені Івана Франка», керівник Чарнюк Руслана Валентинівна.

В номінації «Реп-Біографія Лесі Українки» (авторські твори) за зайняте ІІІ місце - Панасюка Святослава, вихованця закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка», керівник Петречук Богослава Валеріївна, вихованців гурту «Black style» ліцею № 10 м. Ковеля, керівник Зеленко Світлана Семенівна.

Щира подяка всім педагогам та вихованцям, які взяли участь у міському та обласному етапах Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!».

Тетяна Середюк,
директор Закладу позашкільної освіти
«Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка»

Відео виступу учасників можна переглянути за посиланням https://youtu.be/vlunbJl3e7k