Тиждень безпеки дорожнього руху

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
         Згідно плану роботи з 11 по 17 листопада у нашому закладі  проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є активізація учасників освітнього процесу та батьківської громадськості до використання світловідбивних елементів на одязі та велосипедах в темну пору доби та ввімкнення ліхтарика на мобільному телефоні при переході дороги.
     13 листопада  представник патрульної поліції.  провела для вихованців Палацу виховну бесіду та майстер-клас з виготовлення флікерів (світловідбивних брелків), які допомагають побачити пішохода в темну пору. Адже діти в осінньо-зимовий період зазвичай повертаються додому, коли на вулиці вже вечоріє. Велосипедистам нагадала, що по пішохідному  переході можна перетинати дорогу лише за умови ведення транспортного засобу пішою ходою.
       В рамках Тижня безпеки дорожнього руху для вихованців нашого закладу розроблені пам’ятки «Правила поведінки на дорозі» та «Правила на дорозі». Керівниками гуртків були проведені тематичні заняття, години спілкування, вікторини з творчими завданнями та бесіди на тему «Безпека на дорозі», «Правила для пішоходів», «Дорожні знаки та їх значення»,  «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека на вулиці», "Світлофор Моргайко та його друзі"