Конкурс "Юна українка"

Стало гарною традицією в останні дні осені в Ковельському Палаці учнівської молоді імені Івана Франка проводити   конкурсно-розважальну програму «Юна Українка», організаторами якої є управління освіти та Палац учнівської молоді імені Івана Франка.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь дівчатка 9-10 класів, переможці конкурсів у своїх закладах освіти, а саме: Посполітак Агнесія – СШ№3, Ковальчук Дарія – міська гімназія, Камльова Анастасія – ЗЗСО№5, Корж Анна – ЗЗСО№ 7, Філіпчук Юлія – ЗЗСО №9, Ярош Ярослава – НВК№ 11, Кравчик Катерина – ЗЗСО№ 12, Гуменюк Анна – КЗ «НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум».

Гучними оплесками зустрічала публіка усіх дівчаток , адже кожна з них мала своїх вболівальників у залі.

Конкурс мав три етапи і юні конкурсантки пройшли їх достойно, показавши свої знання, винахідливість, оригінальність, артистичність, сміливість, продемонстрували загальну культуру.

Під час першого конкурсу «Будьмо знайомі» учасниці в оригінальній формі розповіли про себе, про походження свого імені та показали свої захоплення. А світ захоплень у них різноманітний: Посполітак Агнесія продемонструвала любов до українського народного танцю, Ковальчук Дарія, Камльова Анастасія і Гуменюк Анна зачарували  глядачів піснею, Корж Аня показала свою майстерність поєднавши  спів з грою на гітарі, Філіпчук Юля демонструвала вишиті власноруч роботи, Ярош Ярослава засвідчила свою любов до поезії та народного танцю, а Кравчик Катерина – до образотворчого мистецтва, представивши на суд глядачів свої картини.

Другий етап конкурсу називався «Вікторина». Юні конкурсантки показали свої знання про українське національне вбрання. Вони розповіли про  сорочку, плахту, андарак, керсетку, пояс, свиту, намисто, вінок.

Третім етапом конкурсу було домашнє завдання «Український оберіг». Дівчатка з природних та підручних матеріалів створили свої обереги та представили їх глядачам. Всі обереги заслуговували на увагу, але найяскравішим був вінок створений Ярош Ярославою.

На підставі рішення журі міського конкурсу «Юна Українка» та за результатами підрахунку балів переможцями визнано:

за І місце – Ярош Ярославу,  ученицю НВК №11,

за ІІ місце –Ковальчук Дарію, ученицю міської гімназії,

ІІІ місце розділили – Корж Анна, учениця ЗЗСО №7 та Гуменюк Анна, учениця КЗ «НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – колегіум».

В цілому, конкурсна програма сприяла залученню учнів до народної творчості, збереженню національних звичаїв та обрядів, знання історії нашої країни.

Всіх дівчаток нагороджено грамотами управління освіти та цінними подарунками .

Свято відбулося за підтримки постійних спонсорів: відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради та Сім’ї ресторанів «Класік», за   що дирекція Ковельського Палацу учнівської молоді імені Івана Франка висловлює найщиріші слова вдячності.

Сердечна подяка за підготовку дівчаток  батькам, дирекціям закладів освіти № 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, міської гімназії, заступникам директорів з виховної роботи, педагогам –організаторам та класним керівникам.