Дистанційний фестиваль для творчих дітей учасників АТО/ООС «Самоцвіти»

27 жовтня 2020 року у Волинському державному центрі естетичного виховання учнів загальноосвітніх шкіл та технічних навчальних закладів відбувся дистанційний фестиваль для творчих дітей учасників АТО/ООС «Самоцвіти». У ньому взяли участь вихованці ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» Війтик Марія - солістка Народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти»  (керівник Світлана Шиманська), Слюсар Софія та Янчар Богдана - учениці Народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» (художній керівник Любов Ризванюк, педагог-хореограф Марія Солоп).

За  участь у фестивалі учасники нагороджені дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністрації.