Конкурс "Маленька україночка"

З метою змістовного дозвілля та патріотичного виховання для здобувачів освіти Палацу учнівської молоді під час осінніх канікул був проведений цікавий захід "Маленька україночка". У ньому взяли участь 7 дівчаток з гуртків "Солом"яне диво", "Вишиванка", "Дивослово", "Молюванка+" ,"Творча майстерня", "Барвінок", "Ерідан". У конкурсі маленькі україночки розповіли про себе, потішили глядачів своїми творчими вміннями, хто танцем, віршем, а хто чарівною піснею, продемонстрували вироби виготовленні власними руками. Під час заходу дівчатка мали можливість показати свої знання і вміння в конкурсах "Вікторина", "Український танець", "Мамина помічниця", "Конкурс художників", "Ліплення вареників".

За результатами журі у конкурсі перемогла вихованка студії сучасної хореографії "Ерідан" - Медведюк Софія, ІІ місце - вихованка Народного художнього колективу ансамблю танцю "Барвінок" - Гулечко Ірина, ІІІ місце - вихованка гуртка образотворчого мистецтва "Творча майстерня" - Кравченко Валерія.

Усі учасники були нагороджені грамотами та призами.