"Козацькому роду - нема переводу"

З метою змістовного дозвілля дітей під час осінніх канікул, культорганізатор Палацу учнівської молоді Петречук Богуслава провела для хлопчиків Народного художнього ансамблю танцю «Барвінок» свято «Козацькому роду – нема переводу». У кожній команді було по 5 чоловік.

Першим етапом конкурсу було придумати назву своїй команді та представити її. Далі хлопці змагались у «Козацькі побрехеньки» де вони по черзі слухали твердження про козаків і повинні були сказати правда це чи ні. У конкурсі «Вікторина» кожна команда отримала бланк з тестовими завданнями. Учасники обирали правильну відповідь. До перемоги конкурсантів наближали конкурси «Як козаки силою мірялись», «Козацький гопак», «Козацька кухня», «Звари куліш», «Козацькі приказки». Завершальним був художній конкурс де учасники малювали козака.