Подяка організаторам фестивалю-конкурсу “Екзерсис-2020” від керівників "Барвінку"

Керівники Народного художнього колективу ансамблю танцю “Барвінок” і його учасники щиро вдячні організаторам III-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дітей та молоді “Екзерсис-2020”, який проходив 17-го жовтня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, що у Луцьку, за чудове дійство і за високу оцінку їх творчості.

Переглядаючи такі гарні світлини ми ще раз і ще раз поринаємо у ту святкову атмосферу, яка вирувала під час фестивалю.

Окрему подяку хочеться висловити творчій майстерні “Світлячок” за гарний сценічний вигляд учасників нашого колективу.