Учнівська конференція

Реалізуй себе, своє життя та здоров'я

Нещодавно в Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбулась учнівська конференція «Формування в зростаючої особистості цінностей європейського співробітництва». У творчому діалозі були підняті актуальні питання сьогодення:  «Особливості формування національно-культурної ідентичності підлітків у сучасних умовах» (Колеснікова Ж.В., методист ММК), презентаційний виступ «Цінуй своє життя та здоров'я» ( Чак Анастасія, ЗОШ №10), «Зупинемо булінг разом» (Лисюк Юрій, СШ №3), «Комп'ютерна залежність: вигадка чи реальна загроза?» (Спицька Анастасія, ЗЗСО «Ліцей №1»).

Прозвітувався про виконану роботу голова Ради старшокласників міста Лихотоп Ілля, («НВК №13-колегіум»). Презентував свою роботу Ковельський молодіжний центр «Місто ідей», (директор Людмила Зубарєва).

Своїми передвиборними кампаніями ознайомили всіх присутніх Дарина Новосад (ЗЗСО № 6) та Собко Артем (ЗЗСО «Ліцей №7»). Учасники конференції обрали нового голову Ради старшокласників міста – Собка Артема.

Дякуємо за співпрацю Ковельському міськрайонному центру зайнятості, (директор Ігор Приймак)    та Ковельському  молодіжному центру «Місто ідей», (директор Людмила Зубарєва).