Огляд театральних колективів

На сцені Маневицького Центру творчості дітей та юнацтва відбувся обласний конкурс театральних колективів.
Вихованці зразкового художнього колективу – драматичного гуртка «Дивослово» (керівник Руслана Чернюк) добре підготувалися та гідно представили наш заклад.
Діти майстерно відтворили твір Анни Багряної «Над часом». За зайняте друге місце вони нагороджені Грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.
Завідувач трупи Волинського академічного обласного театру ляльок, заслужений артист України Петро Савош високо оцінив акторську гру ковельських акторів. Вразили вони своєю майстерністю й викладачку предметно-циклової комісії режисерських, театральних та культурно-дозвіллєвих дисциплін Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського Лідію Марчук