Оксана Цюпяшук - переможець у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12 жовтня 2020 року № 1261 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості», наказу управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2020 року № 316 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у 2020-2021 н. р.», з метою підтримки талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності протягом січня-лютого 2021 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості».

На обласний етап Конкурсу подано роботи 15 учасників, з них: за еколого-натуралістичним (3), художньо-естетичним (7), дослідницько-експериментальним (1), туристсько-краєзнавчим (2) та науково-технічним (2) напрямами позашкільної освіти.

У номінації «Керівник гуртка» художньо-естетичного напряму позашкільної освіти (образотворчий профіль) участь взяла керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Оксана Цюп’яшук закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка». На конкурсі Оксана Миколаївна представила власний опис досвіду у вигляді портфоліо, анотацію досвіду, розробки та відеозаписи занять і організаційно-масових заходів.

Наказом Волинської державної адміністрації управління освіти та науки від 17 березня 2021 року №82 визнано Оксану Миколаївну переможцем та нагороджено диплом за зайняте ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості».

Щиро вітаємо Оксану Миколаївну з черговою перемогою, бажаємо й надалі творчих успіхів!

Ольга Ломінська,
заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи