Конкурс ілюстрацій до творів Лесі Українки «Лесині барви»

Цьогоріч вся наша країна відзначає 150 річницю від дня народження нашої славної землячки, генія української літератури, неперевершеної поетеси Лесі Українки. Рада старшокласників Ковельської об’єднаної територіальної громади не залишилась осторонь і оголосила конкурс ілюстрацій до творів Лесі Українки «Лесині барви» серед закладів освіти. У гарному починанні раду підтримали управління освіти, начальник Віктор Бичковський, та Заклад позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка», директор Тетяна Середюк.

Метою конкурсу було:
 - сприяння глибшому ознайомленню та вивченню  учнями (вихованцями) спадщини великої української поетеси Лесі Українки;
- виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини;
- заохочення учнів (вихованців) до творчої діяльності.

На конкурс свої роботи представили 58 учнів і вихованців закладів освіти у різних техніках виконання. Саме через ілюстрації вони висловили свої думки і власне світобачення творів Лесі Українки, проявили свою творчість, креативність та оригінальність.

27 лютого 2021 року було підведено підсумки конкурсу, нагороджено переможців Грамотами управління освіти та подарунками у трьох вікових категоріях:
        За І місцеАлександрука Андрія, учня ЗЗСО №8, Волчука Дениса, вихованця гуртка образотворчого мистецтва «Творча майстерня» ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка», Медвідь Наталію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка».
        За ІІ місцеБілецьку Ліну, ученицю ЗЗСО №12, Дордюк Каріну, ліцей №7, Посполітак Агнесію, ліцей №3 ім. Лесі Українки, Бешту Ольгу, ліцей №11.
        За ІІІ місцеПотапову Варвару, ученицю ліцею №1, Олексюк Мирославу, ліцей №3 ім. Лесі Українки, Пасаман Інну, ЗЗСО №9, Тетерук Юлію, ліцей №11, Янчук Дарину, ліцей №1, Паливоду Анну, ЗЗСО №8, Поліщук Богдану, ЗЗСО №12, Голярчук Анастасію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» ЗПО «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка», Онищука Олександра, ліцей №5, Гаврилюк Тетяну, ліцей №13, Ющик Наталію, ЗЗСО І-ІІІ ст. «Тойкутський ліцей».

Всі інші учні нагороджені грамотами управління освіти за активну участь та подарунками.

Рада старшокласників висловлює вдячність педагогам закладів освіти, які допомогли своїм вихованцям взяти участь у конкурсі.

Щира вдячність депутату міської ради Швораку Роману Григоровичу, який надав спонсорську допомогу для учасників конкурсу – цукерки ручної роботи.

Виставку конкурсних ілюстрацій до творів Лесі Українки можна переглянути в Палаці учнівської молоді імені Івана Франка до 4 березня.

Тетяна Середюк,
директор Закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка»