Виховний проєкт «Добро починається з тебе» та Тиждень доброти

Прагнення допомогти людям, бути їм потрібним, бути справедливим – ось що робить людину Людиною.

З метою навчити учнів проявляти доброту, співчуття, турботу про інших, виховувати милосердя, добре ставлення до батьків, до людей слабших за себе, у Всесвітній день доброти в нашому закладі стартував виховний проєкт «Добро починається з тебе» та був проведений Тиждень доброти.

У ці дні відбулася виставка «Людина має творити добро», під час якої демонструвались плакати виготовлені вихованцями закладу.

У гуртках були проведені інформаційні хвилинки «Твори добро, бо ти – людина». Також діяли акції «Скринька добрих вчинків», де учні поділились своїми добрими справами, «Квітка добра», під час якої діти отримали завдання, які мали виконати протягом дня.

У рамках проєкту був проведений конкурс малюнків «Мої добрі вчинки». У ньому взяли участь 10 вихованців закладу. Всі учасники будуть нагороджені грамотами та подарунками.