Проект "Діти Україна за мир в усьому світі"

Проект «Діти України за мир у всьому світі!»

Щороку, 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй від 30 листопада 1982 року.

На площі біля Закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» зібралися голови учнівського самоврядування зі своїми активістами, педагоги-організатори, заступники з виховної роботи, класні керівники, батьківська громадськість. Вже протягом  восьми років Радою старшокласників міста Ковеля проводяться тематичні заходи до   Дня миру.

На початку заходу присутні виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності та у ході антитерористичної операції.

Школярі міста активно висловили у своїх малюнках на асфальті, що діти Ковеля – за мир у всьому світі. У своїх презентаційних виступах  учнівські колективи продемонстрували творчість, креативність, аби вкотре довести що діти хочуть жити в мирі і злагоді, під чистим спокійним небом.

На заході були присутні: методист міського методичного кабінету управління освіти – Жанна Василівна Колеснікова; старший лейтенант  Ковельського військового комісаріату Гарасимків Василь Васильович; директор Ковельського Палацу учнівської молоді імені Івана Франка Середюк Тетяна Володимирівна; Голова Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України – Стахорська Людмила Севастянівна; Почесний громадянин міста Ковеля, член спілки журналістів України - Семенюк Анатолій Володимирович.

З патріотичними вітаннями – піснями  до заходу приєдналися Токар Вероніка та лауреат міжнародних конкурсів  Ковальчук Еліна - вихованки Народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти»,  керівник Світлана Шиманська.

На завершення учні ЗЗСО, ЗНЗ випустили в небо повітряні кульки   з голубами миру з своїми побажаннями, надіями та сподіваннями, що Україна буде мирною і щасливою державою!

Ведучі заходу: Хомич Дар'я, голова  учнівського самоврядування закладу загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів № 5, 11 клас, Білуха Назар - призедент учнівського самоврядуванняЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1, 11клас.

Методист Палацу учнівської молоді імені Івана Франка

Посполітак Людмила