Квест "Стежками України"

З метою змістовного дозвілля дітей під час осінніх канікул, культорганізатор Палацу учнівської молоді Петречук Богуслава провела квест «Стежками України». Участь брали вихованці гуртків, які повинні були пройти певні етапи. Дітей поділили на команди і кожному дали маршрутний лист по якому вони чітко і по-порядку виконували завдання.

Діти швидко впоралися із завданнями на станціях: «Обереги рідної землі», «Інтелектуальна», «Пазл», «Кросворд», «Продовж прислів'я», «Музична», «Художня».

Після квесту практичний психолог нашого закладу Людмила Іванова провела дітям інформаційну хвилинку "Стоп булінг". Діти переглянули повчальні відеоролики, дізнались про види насильства, як протидіяти булінгу.