Тренінг для педагогів-організаторів закладів освіти міста

Відповідно плану роботи Закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» 6 квітня 2021 року відбулося засідання круглого столу з елементами тренінгу для педагогів-організаторів закладів освіти міста, куратором яких є заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Ольга Ломінська. Темою обговорення було «Інноваційні технології, форми та методи роботи як засіб вдосконалення професійної майстерності педагога-організатора».

Обмін досвідом пройшов під гаслом «Я не хвалюся, але це роблю так…». Педагоги-організатори розповіли про найцікавіші заходи, проведені в закладах, представили проєкти, над якими працюють ради учнівського самоврядування.

Серед різноманітних інтерактивних вправ корисною була робота з «Конвертом проблем». Учасники тренінгу пропонували шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми, що виникає під час роботи, обмінялися записаними пропозиціями, вкладеними в конверти. У такий спосіб набули нового практичного досвіду для співпраці з учнівським колективом.

Зустріч дала можливість не тільки ознайомитися з актуальними питання виховання, розглянути нові технології та практики, а й обговорити доцільність використання сучасних форм та методів, їх дієвість та результативність.