Свято "Колодія-величаємо, Весну-зустрічаємо"

Гарне свято "Колодія-величаємо, Весну-зустрічаємо" пройшло цими вихідними у нашому місті. Приємно, що заклади освіти міста були учасниками дійства. Працівники позашкілля, дошкілля, закладів загальної середньої освіти створили чудові фотозони.
Педагоги Палацу учнівської молоді разом зі своїми вихованцями провели майстер-класи для дітей міста з виготовлення ляльки мотанки (Ткачук Наталія Адамівна), створення оберегу з соломки (Каменчук Людмила Вікторівна), святкової листівки "Весняні квіти" (Онофрійчук Наталія Василівна), плетіння на гвіздках (Леончук Галина Феодосівна). Гарно і старанно розмальовувала личка малечі Оксана Миколаївна Цюп'яшук. Причудові цукеркові букети створювали учні та педагоги ліцею 3 імені Лесі Українки. Над фруктовими букетами чаклували представники ліцею 7.

Педагоги-дошкільнята дали можливість маленьким ковельчанам побути у ролі кухарів і кондитерів. Не обійшлось і без веселих стартів, які провели культорганізатор Палацу Петречук Богослава Валеріївна та заступник директора Ломінська Ольга Сергіївна. Цікаві туристичні змагання організували педагоги Станції юних туристів (директор Хаймик Тамара Олексіївна). Розважали малечу веселими руханками педагоги Закладу дошкільної освіти 7.

Потішив Ковельчан своїм виступом фольклорний гурт "Дивина" ЗЗСО 2, керівник Альбіна Володимирівна Тищук. І звичайно, вихованці народного художнього колективу ансамблю танцю "Барвінок" (керівники Заслужений працівник культури Любов Василівна Ризванюк, педагог-хореограф, "керівник гуртка-методист" Сергій Мирославович Панюс) дарували свої запальні танці присутнім глядачам.

Щиро дякую усім педагогам і учням закладів освіти міста, які долучились до організації і проведення чудового свята.

Середюк Тетяна Володимирівна,
директор ЗПО "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка"

(Більше фото - на нашій сторінці у Facebook)