Учнівська конференція "Формування моделі лідера учніського самоврядування"

В нашому закладі проведена учнівська конференція за темою " Формування моделі лідера учнівського самоврядування". У хаході взяли участь лідери учнівського самоврядування закладів освіти міста, педагоги-організатори, Голова ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України - Стахорська Л.С., провідний фахівець міскрайонного центру зайнятості Волчук Л.М., волонтер Корпусу миру США в Україні Шоу Еймі Рей. Про практичну школу демократії виступила з доповіддю методист міського методичного кабінету Колеснікова Ж.В., а про розвиток соціальної активності учнівської молоді розповіла методист Палацу - Посполітак Л.Д.

Обрано голову Ради старшокласників міста Лихотоап Іллю, учня 10 класу, президента учнівського самоврядування ЗЗСО "НВК №13-колегіум".