Посвята у юні художники

У закладі позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» нещодавно відбулась «Посвята у юні художники». Це свято для тих хто творить красу кольорами, відтінками та образами. Діти, які перший рік навчаються у закладі прийняли посвяту та отримали свідоцтва «Юних художників».

Супроводжувати вихованців на цьому шляху навчання  будуть педагоги Оксана Цюп’яшук – керівник зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» та Наталія Онофрійчук – керівник гуртка образотворчого мистецтва «Творча майстерня».

Свято зібрало любителів художньої творчості, які хочуть навчитися малювати і стати справжніми майстрами своєї справи.
Юних вихованців прийшла привітати королева образотворчого мистецтва та герої з мультфільмів, які грали з ними у цікаві ігри та весело розважали діток.

Вітаємо вас, володарі пензля та олівця. Удачі вам в заповітних, фантастичних світах краси і творення.

Свято підготувала та провела культорганізатор закладу Богослава Петречук спільно з вихованцями драматичного гуртка «Дивослово».