Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Мистецька мозаїка"

Народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок», що у Ковельському Палаці учнівської молоді, взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Мистецька мозаїка", який проходив 14-16 травня в м.Яремче та став володарем Гран-прі.
Цей конкурс є культурно-мистецьким заходом, до участі в програмі якого запрошуються дитячі та юнацькі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці. Цього року у фестивалі брали участь колективи з Хмельницька, Чернівців, Івано-Франківська, Рівного та інших міст України.

Фестиваль був цікавий тим, що кожен виступ оцінювався і нагороджувався окремо.  Виконавши танець "Волинська скакуха" барвінчата отримали 1-е місце, за танець "Драпаузи" - 1-е місце, за танець "Гуцулята" - 2-е місце. А танець "Вийди, Грицю, на вулицю" журі фестивалю визнало найкращим, присудивши Гран-прі.

У вільний від фестивалю час діти мали змогу помилуватись краєвидами українських Карпат, відвідавши Ведмежу гору та водоспад в Яремче, побувавши на оглядовому підйомнику у Буковелі, а в "Долині перців" під супровід місцевих музик влаштували імпровізований концерт.

Керівники "Барвінку" - Любов Ризванюк, Марія Солоп, Тетяна Гулечко -.в свою чергу дякують дітям, батькам та Ковельській міській раді за підтримку в організацї поїздки: "Ми щасливі, що незважаючи на карантинний стан усього світу, маємо змогу продовжувати працювати і творити".