семінар-практикум

Розвиток творчої індивідуальності дитини  в

сучасному закладі позашкільної освіти

Згідно річного плану 03 грудня   для педагогічних працівників закладу був проведений семінар – практикум за темою «Розвиток творчої індивідуальності дитини в контексті актуальних завдань в умовах сучасного ЗПО». Розпочато семінар із легенди про мету життя людини та важливі чинники формування творчої індивідуальності дитини в сучасному соціумі. Про своєчасне розпізнання задатків та здібностей,  розвиток творчої індивідуальності дітей в Народному художньому колективі, ансамблі танцю «Барвінок», розповіла керівник гуртка-методист – Солоп Марія; про педагогічну технологію «Створення «ситуації успіху»» - керівник гуртка зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово» - Чарнюк Руслана; про впровадження інноваційних методик навчання та виховання на заняттях в гуртках декоративно-ужиткового мистецтва в освітній процес поділилася з досвіду роботи керівник гуртка «Вишиваночка» - Ольга Ломінська. В практичній частині всі педагоги закладу розробляли «Пам'ятку для батьків», методичні бюлетені «Як розвивати творчі здібності вихованців ЗПО», «Дати дітям радість праці...».

Педагогічні працівники закладу в практичній частині на майстер-класі виготовляли ялинкову прикрасу – сніжинку з бісеру. Практичний психолог Палацу - Людмила Іванова провела арт - терапевтичну техніку «Я - митець», де педагоги мали можливість познайомитись із власним творчим потенціалом, усвідомити важливість збереження та очищення свого індивідуального «творчого джерела».